Przedszkole

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Mieszkaniec gminy czemiń 21-09-18 7:45

W Gminie Czempiń brak przedszkola 8 godzinnego. ile dzieci nie dostało się w tym roku do przedszkola na 8 godzin to szok. Są trzy przedszkola na 5 godzin, ale sporo rodziców nie ma szans aby skorzystać z tego rozwiązania. Zostaje nam Niania albo prywatne przedszkole. W Gminie Kościan praktykuje się tzw "zerówki" w szkołach podstawowych wtedy jest miejsce dla tych młodszych dzieci w przedszkolu. Czy gmina Czempiń mogła by pochylić się nad tym tematem? Zbliżają się wybory może warto porozmawiać na ten temat bo to dla nas rodziców bardzo ważne zagadnienie!

Odpowiedz Cytuj
Jaś 21-09-18 8:02

Jest przedszkole 8 godzinne na ul. Nowej, ale fakt jest taki że w tym roku przyjęto 25 dzieci (1 grupa) w systemie 8 godzinnym, a ile dzieci zostało w domu?

Odpowiedz Cytuj
Xo 21-09-18 10:44

Przecież są prywatne przedszkola, a cena jakoś drastycznie się nie różni. Nie jest to majątek. I zawsze to taniej, niż niania.

Odpowiedz Cytuj
Matka Polka 😉 03-10-18 21:01

Mój syn chodzi akurat do żłobka do Karuzeli cena nie jest niska ale tez nie jest wysoka wazne ze jestem ja zadowolona i co najwazniejsze syn tym bardziej bo bardzo chetnie idzie. Problem przedszkola z pewnoscia za 2lata rowniez i mnie dotknie a w tym roku juz brat miał problem i jego syn zostal ostatecznie w "starym" przedszkolu bo tam.się najlepiej czuje a na nowa sie nie dostał. Roznica w cenach prywatnych przedszkoli a panstwowego gdzie powy ilus t godz nalezy doplacac rozni sie chyba (bo.nie jestem pewna)okolo 200zl a w tym prywatnym jednak moze byc az do 17gdzie panstwowe sa krócej otwarte jednak dodam iż bardzo chetnie dzieci z naszej gminy przyjmuja do przedszkola panstwowego w Iłówcu bo tam.mają wiecej miejsc kadra podobno super i dzieci zadowolone.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem