Przedszkole Karuzela

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Pierdołka 12-04-18 14:32

Witam,
Chciałabym poznać Wasze opinie o przedszkolu Karuzela, jako rodzice jesteście zadowoleni z placówki?Jak Waszym dzieciom się podoba?Co myślicie o pracownikach? Nauczycielki są miłe dla dzieci? Wg mnie np brakuje na stronie aby były przedstawione sylwetki wszystkich pracowników parę zdań o nich, szkoda że menu nie jest dostępne też na stronie internetowej lub tez na fejsa nie jest wrzucane. Na stronie też jest informacja że placówka na stałe współpracuje z wykwalifikowanym dietetykiem- ale kto to?

Odpowiedz Cytuj
MrSzok 20-04-18 10:25

Jako rodzice, jesteśmy zadowoleni. Naszym dzieciom to się bardzo podoba. O pracownikach myślimy to co chcemy. Nauczycielki są bardzo miłe jak chcą. Sylwetki wszystkich nie mogą być przedstawione ponieważ obowiązuje ochrona danych osobowych. Na fejsa nie wrzucamy aby go nie przeciążyć. A żeby poznać dietetyka to trzeba odejść od klawiatury podnieść du....e z krzesła pójść i porozmawiać sobie z nim.

Odpowiedz Cytuj
60 + 27-04-18 10:57

Jestem porażona kulturą wypowiedzi ..... To pisał rodzic czy pracownik przedszkola ?

Odpowiedz Cytuj
60 + 27-04-18 20:29

No właśnie nie wiem co myśleć, bo niby pisze to rodzic , cytuję : " Jako rodzice, jesteśmy zadowoleni. Naszym dzieciom to się bardzo podoba......" ale wpis cytuję: " Sylwetki wszystkich nie mogą być przedstawione ponieważ obowiązuje ochrona danych osobowych. Na fejsa nie wrzucamy aby go nie przeciążyć...." sugeruje że pisze to ktoś kto zarządza danymi osobowymi oraz facebookiem tejże Karuzeli . Ale możliwe że to dwa w jednym i dlatego tak wyszło ......

.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem