Wybory prezydenckie

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 6 z 7

Wyborca PiS 19-05-15 19:58

Sztab Andrzeja Dudy przedstawił na ostatniej prostej kampanii wyborczej spot wyborczy, w którym porównał przekaz obu kandydatów. W nowym spocie sztabu Dudy – który od środy będzie emitowany w telewizji – wykorzystano wrzaski i krzyki prezydenta z jego wieców oraz wpadki Komorowskiego z czasu kampanii (krzesło, Szogun, Andrzej Hadacz). Hasłem jest jednak dobra zmiana - Duda mówi w kontraście do Komorowskiego, że dotrzyma słowa. Jesteśmy jednym narodem, w jednym kraju. Musimy być pod jednym sztandarem - musimy odbudować naszą wspólnotę. Przyszłość ma na imię Polska! — mówi kandydat PiS. Koniecznie obejrzyjcie i wyróbcie sobie zdanie !!! [LINK]

Odpowiedz Cytuj
Bruner 20-05-15 22:04

Śmieciem to jesteś Ty.Człowieku opamiętaj się-nie żyj złudzeniami i fałszywymi obietnicami. Obudzisz się w poniedziałek z ręką w ,,NOCNIKU''Proponuje po przyjacielsku zabezpieczyć się w środki uspokajające.

Odpowiedz Cytuj
Jarkacz 21-05-15 11:12

Ja proponuję, żeby główna działaczka czempińskiego PISu, Pani o niemieckim nazwisku przestała wypisywać tutaj bez pomyślunku te bzdury i wzięła coś na uspokojenie. Chyba Pani nie słucha swojego guru Jarkacza i nie wie, że z takim niemieckim nazwiskiem jako opcja niemiecka nie ma Pani szans na karierę polityczną wśród prawdziwych wolaków

Odpowiedz Cytuj
Wyborca PiS 22-05-15 22:43

Andrzej Duda to się uda !!!

Odpowiedz Cytuj
Prawo? i Sprawiedliwość? 23-05-15 17:42

Prawo - Zgodnie z art. 63a kodeksu wykroczeń, każdy kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nie przeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez wymaganej zgody właściciela lub zarządcy budynku, ogrodzenia, latarni itp., podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny. Andrzej Duda prawie na każdej latarni zawieszany przez jednego członka z biura Czempińskiego. Prawo mają w przyszłym prezydencie Andrzeju Du(p)a. Czy widać podobieństwo "d" "p" wszystkie podobieństwa są czysto przypadkowe. Sprawiedliwość - Oczywiście nie boją się kary ponieważ nie dotyczy to partii Prawa i Sprawiedliwości. Wolność - Mądrością jest umiejętne korzystanie z wolności jak widać w Polsce szybko się nudzi i chcemy więcej więcej.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca PiS 26-05-15 22:13

Bardzo dziękujemy mieszkańcom gminy Czempiń, którzy wybrali najlepszego kandydata na urząd prezydenta RP Andrzeja Dudę. Ten Prezydent nie zawiedzie nadziei Polaków.

Odpowiedz Cytuj
Anty 10-07-18 15:18

No i jesteśmy w czarnej du--ie. PiS dotarł do dna i drąży dalej. Ciekawe jak długo trzeba będzie ten burdel sprzątać.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem