Wybory 2018

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Zofia 18-07-17 0:01

Kochani ...jakie macie przemyślenia o pracy dotychczasowej władzy naszej gminy, radnych, a jakie sugestie na przyszłe wybory ?

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka 26-07-17 9:51

Jestem zachwycona obecnym Burmistrzem. W porównaniu z poprzednią władzą to dzień do nocy. Dzieje się dużo i podejrzewam, że to nie koniec pozytywnej wizji naszego miasta.Obecny burmistrz ma fajną ekipę wokół siebie, jest blisko ludzi, niekonfliktowy, pomysłowy i bardzo sympatyczny. Panie Burmistrzu ma Pan mój i mojego otoczenia głos.

Odpowiedz Cytuj
Beata 01-08-17 9:56

Nie jestem z Czempinia, ale mieszkam tutaj już 5 lat, więc czuję się upoważniona do wyrażenia swojego zdania. Na początku wydawało mi się, że jest to "upadające" miasto, ale obecny burmistrz i jego działania pozwoliły mi odzyskać wiarę, że nie idziemy ku schyłkowi. On i jego ekipa naprawdę się starają, szkoda tylko, źe ludzie zbyt często nie doceniają jego działań, nie interesują się, tylko czekają na "potknęcie" i możliwość krytyki. Taka już chyba natura ludzka, że krytyka musi zostać wykrzyczona, a pochwały pozostają w milczeniu. Jeszcze do niedawna sama mało interesowałam się sprawiami miasta, ale od kiedy bardziej się w to angażuję, widzę działania i to pozytywne! Ja jestem na TAK i jest to świadome TAK, bo poparte faktyczną wiedzą i zainteresowaniem.

Odpowiedz Cytuj
Endriu 01-08-17 10:31

No ładnie władza sama o sobie pisze (zawsze byli i są klakierzy), ciekawi mnie wysokość zadłużenia gminy bo prawie na każdej sesji zaciągane są nowe kredyty, tylko patrzeć kiedy wyemitują Obligacje Gminne i kto będzie to wstanie spłacić. A może zaczniemy obchodzić miesięcznice wyborcze przed UG na cześć obecnej władzy bo każda władza przemija.

Odpowiedz Cytuj
Klara 01-08-17 14:26

Endriu na ostatniej sesji 27 lipca rada na wniosek burmistrza podjęła uchwałę o emisji obligacji.

Odpowiedz Cytuj
Endriu 02-08-17 7:23

Czyżby faktycznie już przeinwestowali?

Odpowiedz Cytuj
Kryśka 12-09-17 0:06

Czy ktoś może wie jakie zadłużenie ma Gmina Czempiń? Dlaczego tak dużo fachowców zatrudnia się w gminie- patrz ogłoszenia o naborze?

Odpowiedz Cytuj
Fachura 24-09-17 21:17

Najlepszych fachowców zatrudnili w zakładzie komunalnym... są mistrzami świata w opierdzielaniu się... lata lecą a Ci nic tam nie robią ale kto im zabroni...

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem