Urząg Gminy

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Rozczarowany 19-09-18 20:16

Minął tydzień do LX V sesji a relacji brak na 20.9.18 LX VI nadzwyczajna sesja a burmistrz w jednym z wywiadów mówił że oni pracują na120 procent a może by tak jeszcze kilku emerytów zatrudnić bo na bipie co chwile jakiś nabór i jeszcze trochę nadgodzin dać .

Odpowiedz Cytuj
MAMROT 20-09-18 17:09

Jak to jest że na stronach UG jest relacja z dnia przedszkolaka które miało miejsce na runku 20.09 tj. dzisiaj a sprawozdania z LX V SESJI z 12.09 nadal brak. Dziwne to wszystko , a jak nie dają rady to niech wywieszą białą flagę

Odpowiedz Cytuj
OKO 10-10-18 18:16

CZY W CZEMPINIU JEST ZASTĘPCA WÓJTA?

LXVII która ma się odbyć 12.10.2018

PUNKT 14 SESJI INFORMACJA Burmistrza dotycząca oświadczeń majątkowych złożonych przez zastępce wójta oraz osób wydających decyzje w imieniu wójta na 31 grudnia 2017r .To w końcu w Czempiniu jest burmistrz czy wójt?

Odpowiedz Cytuj
Berek 15-10-18 9:36

Już myślałem, że coś przeoczyłem i żyję w nieświadomości, a ty "Oko" słusznie zauważyłeś, że osoba pisząc plan posiedzenia najbliżej sesji UG popełniła błąd, a może po prostu nie nadaje się na stanowisko które zajmuje.

Odpowiedz Cytuj
Dociekliwy 15-10-18 15:23

Wydaje mi się, że sformułowanie w punkcie 14 zostało zamieszczone zgodnie z treścią ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym:
„Zastępca wójta, sekretarz gminy, skarbnik gminy, kierownik jednostki organizacyjnej gminy, osoba zarządzająca i członek organu zarządzającego gminną osobą prawną oraz osoba wydająca decyzje administracyjne w imieniu wójta składają pierwsze oświadczenie majątkowe w terminie 30 dni od dnia powołania na stanowisko lub od dnia zatrudnienia. …itd.”
Nie ma mowy w ustawie o osobnym nazewnictwie dla różnych gmin, gdzie nazwa „burmistrz” jest stosowana (ale zależy to chyba od wielkości gminy). Na wzorze oświadczenia majątkowego – w jego tytule także jest sformułowanie za ustawą, które jest identyczne dla wszystkich osób zajmujących stanowiska nie ważne jaki to rodzaj gminy - wystarczy spojrzeć na BIP. Nie wątpię jednak w fakt, że w gminie do 20 000 mieszkańców, której siedziba znajduje się na terenie miasta organem władzy wykonawczej jest Burmistrz, zatem jego zastępcą jest Zastępca Burmistrza.
Tak mi się przynajmniej wydaje:-)

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem