Radni 2014-18

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 8 z 12

Majka 14-09-18 16:53

No dobra ale gdzie będą te czujniki posadowione?

Odpowiedz Cytuj
LIMA 15-09-18 19:38

Panom cichocki adamski konieczny turno burmistrz nie zaproponował wspólnego startu tylko swoim kolesiom bmw

Odpowiedz Cytuj
Olaf 15-09-18 22:05

Jeszcze jacyś emeryci czują się pominięci ? A co burmistrz miał całą 15tke brać na listę, może jeszcze lew-pilarska na wice i krzyżostaniak na kierownika referatu ds Złotej rączki. ( główna obietnica wyborcza :) )

Odpowiedz Cytuj
Eko 15-09-18 22:26

Jakiego błędu? Nim Turno dowiedział się co na ten smog się składa, burmistrz już złożył wnioski o dofinansowanie termomodernizacji szkół żeby ograniczyć szkodliwą emisję i ustanowił dopłaty do wymiany pieców. To są konkretne działania od kilku lat wdrażane. Do tego edukacyjne zajęcia w szkołach, konkursy i wystawy. To są konkretne przedsięwzięcia a nie gadanie o czujkach.

Odpowiedz Cytuj
Malu 15-09-18 23:15

Aa po co turna miał brać na listę jak i tak by go nie uciszył? turno ma odwagę cywilną zadawać niewygodne pytania czy składać interpelacje wbrew lokalnym układzikom bez względu czy burmistrzem jest malicki czy DLP. Zresztą DLP najlepiej się o tym przekonała bo przegrała wybory na burmistrza, a z całego porozumienia ziemia kosciańska żaden klakier DLP nie wszedł do rady. Mam nadzieję, że tym razem mieszkańcy ponownie pokażą mądrość i zagłosują na odważnych ludzi, a nie na kolejnych klakierów tym razem przygarnietych przez malickiego.

Odpowiedz Cytuj
Olaf 15-09-18 23:24

A co do walki ze smogiem to Turno i Malicki mają tu swoje zasługi bo tak samo potrzebna jest termomodernizacja (Malicki) jak i czujniki smogu (Turno) oraz edukacjach w szkołach (Turno). Natomiast program wymiany pieców to nie jest zasługa ani jednego, ani drugiego bo program ogólnopolski pod nazwą "Kawka" i już chyba z 8 lat istnieje.

Odpowiedz Cytuj
Olaf1 16-09-18 0:14

Co za roznica kto kogo wziął, a kogo nie wziął. Będą wybory i mieszkańcy sami zdecydują . Będzie nowa kadencja i zobaczymy kto aktywny a kto cichy. Turno był B.aktywny, ale czy odwazny to dobre słowo? Cala15tka głosowała rowno, opozycji w zasadzie burmistrz w radzie nie mial. Mniej aktywni i aktywni. Ale odważni? Był kto taki? To nie Rosja, nikt Ci tu psa nie otruje łba nie ukreci, gdybyś miał inne zdanie. A zdanie wszyscy mieli podobne- sprawdźcie wyniki głosowań. No chyba że odwagi wymaga zwrócić uwagę w obecności lokalnej prasy i protokolantki na dziurę w chodniku, brak tablicy na budowie, liście zalegający na wiejskiej drodze. Myśleć że jak kto jest na liście to będzie głosować jak mu każą. Turno jest na liście dlp i co będzie do niej chodzić po instrukcję? No nie. Głochowiak jest na liście i tez będzie patrzy w burmistrza jak w święty obrazek? No nie. A ci nowi to co, w ramach podzieli za wystawienie będą milczeć 5 lat_ no też nie. Nie szukajmy metod Wielkiej Polityki w minigminie. Się forumowicze pusza, wieszcza 5 lat do przodu, a robić dla dobra swoich solectw nie ma komu.

Odpowiedz Cytuj
LIMA 16-09-18 10:19

Turno jest na liscie dlp ale członkiem pzk nie był i nie jest

Odpowiedz Cytuj
Olaf1 16-09-18 11:53

A napisałem że był albo jest? No nie

Odpowiedz Cytuj
PPL 16-09-18 12:26

A co może wnieść do nowej rady kontkandydat Turna ? nic bo będzie lojalny wobec Burmistrza jako p.osiedla a przy okazji może jakiś etacie. Tak jak było 4 lata wstecz i można by wymieniać .

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem