Radni 2014-18

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 7 z 12

Dojna zmiana 12-09-18 0:00

Jak to co świętują? PiSiorska drużyna podłej zmiany tyle nakradła ze nie tylko mają co świętować ale przede wszystkim za co...

Odpowiedz Cytuj
Barcin 12-09-18 17:04

Dokładnie w radzie miasta raczej PiSiory nam nie grożą ale w sejmiku wielkopolskiego juz owszem, dlatego nie można dopuścić żeby ta pisowska zaraza dobrała się do władzy w sejmiku bo będą takie numery i przekręty robić jak w rządzie. Bo jak jeszcze sejmik wielkopolski opanują to juz nigdy się od nich nie wyzwolimy i będziemy mieli ich łapczywe łapska wszedzie.

Odpowiedz Cytuj
Yyy 12-09-18 17:36

Tak jest, wszystko byle nie PiS do sejmiku. A najlepiej lewica :)

Odpowiedz Cytuj
Razem 12-09-18 19:00

Jeżeli lewica to tylko Partia Razem, POPiSowi juz dziękujemy! Niech się napierdzielają w lesie, a nam obywatelom dadzą spokój!

Odpowiedz Cytuj
LIMA 12-09-18 19:50

Na dzisiejszej sesji pan burmistrz poinformował o zakupie 3 czujników do badania jakosci powietrza. Została zrealizowana interpelacja stanisława turno to był jego pomysł w walce ze smogiem jak i edukacja w szkołach i wiele pomysłów st. Turno

Odpowiedz Cytuj
Olaf 12-09-18 20:53

No to jak to jest? to radny głosuje za burmistrzem czy jednak burmistrz jako władza wykonawcza w gminie realizuje pomysły radnego turna, który jest członkiem organu uchwałodawczego gminy. jak by nie było wygrywają mieszkańcy. brawo za pomysł dla radnego i wykonanie dla burmistrza.

Odpowiedz Cytuj
Yyy 12-09-18 21:26

Nie wiem, kto na to wpadł, a kto znalazł siano na to, ale brawa dla wszystkich

Odpowiedz Cytuj
Fujfuj 12-09-18 23:34

Jaka ulga. Od razu będzie czyste powietrze

Odpowiedz Cytuj
Smok 14-09-18 15:58

Od razu nie ale jest to pierwszy konkretny krok w sprawie zlikwidowania smogu w naszej gminie, który uświadomi mieszkańców jaką trucizną oddychamy i dlaczego należy szybko działać w tej sprawie aby nie spotkać się w kolejne do lekarza. A bardziej praktycznie każdy mieszkaniec będzie widział kiedy nie wychodzić na spacery, bieganie i innych ruch na "świeżym powietrzu" w szczególności z małymi dziećmi. Zatem cieszmy się, ze pan Burmistrz Malicki po 2 latach zabiegów, apeli i interpelacji pana radnego Turno w końcu przesunął środki w budżecie na rzecz wszystkich mieszkańców trujących się smogiem. Zatem obu Panom należy się uznanie bo DLP trwałaby dalej przy swoim zdaniu, a jednak obecny Burmistrz potrafił przyznać się do błędu i go naprawić.

Odpowiedz Cytuj
PLL 14-09-18 16:35

Łubu dubu łuku dubu niech nam żyje burmistrz naszego naszego klubu to ja Jarząbek

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem