Radni 2014-18

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 5 z 12

Kolejowa. 08-09-18 6:46

A kandydat na radnego Kunert jako przewodniczący osiedla nie zrobił nic głosuję na Staszka .

Odpowiedz Cytuj
Wyklęty 08-09-18 14:05

A radna Bartkowiak tez ponoć na listach Malickiego. To dopiero są jaja. Przecież ona to juz chyba zaliczyła 6 kadencje przez które kompletnie nic nie zrobiła. Takich ludzi do rady proponuje nam Burmistrz, chyba szykuje się walka o fotel przewodniczącego między Bartkowiakową, a Sankiewiczem. Będą emocje kogo namaści na ten stolec... idzie nowe nie ma co...

Odpowiedz Cytuj
Anna 08-09-18 17:03

Nie no widze ze stowarzyszenie "Aktywny Samorzad" pana burmistrza Malickiego samych ASów nam proponuje do rady. musze przyznac ze jestem zawiedziona, myslalam ze stworzy liste skladajaca sie z ludzi z kompetencjami, aktywnych z pomyslami a tu kogo nam sie poleca Bartkowiakowa, Sankiewicza, Kunerta. bede głosowala na Malickiego ale ludzi z jego listy nie chce widziec w radzie. On na prawde wierzy w tych ludzi czy kpiny sobie z wyborcow urzadza. Totalna jak to mowia mlodzi "wtopa burmistrza" z ta jego lista.

Odpowiedz Cytuj
Xyz 08-09-18 20:02

A ja się pytam dlaczego na terenie naszej gminy jest brak kampanii informacyjnej o zagrożeniu zatruwaniem powietrza, dlaczego do mieszkańców a w szczególności do właścicieli przydomowych spalarni śmieci nie dotarła informacja oraz poradnik anty smogowy dostępny w linku poniżej, dlaczego większość mistrzów zadymiania nie wie że od 01 maja br. jest zakaz używania miału węglowego, ja się pytam??!! Na co nam przejścia podziemne, kładki, ścieżki rowerowe, siłownie zewnętrzne, nowe drogi itp. jak sąsiad truje nas bezkarnie i bezmyślnie w swej głupocie i skraca nam i tak krótkie życie! W naszym Urzędzie Gminy jest w ogóle dział ochrony środowiska lub zarządzania kryzysowego czy to tylko fikcja?

[LINK]

Odpowiedz Cytuj
Olaf 08-09-18 21:22

Wyborczy ping-pong, pzk pisze ze asy nic nie zrobiły, a asy że kandydaci pzk się lenia. Jaja z wyborców. P.Lew by wzięła na listy każdego z tych lasów gdyby tylko chcieli koło niej stanąć. W blokach rks zbierali podpisy, wiara się śmiała jak słyszała kto startuje na burmistrza. Ale i tak największą beka z mieszkańców, siedzą na d.. w domu i od lat kopia dolki pod radnymi, wybierają ich, a potem bez względu na robotę, widząc że życie wciąż szare rypia- ten nic nie zrobił, tamten też.A sami.g... robią. Taka cecha samorządu, kto rzadzi ten i tak be.

Odpowiedz Cytuj
Wyklęty 09-09-18 10:48

Wiadomo, ze Malicki zaprosił na listy same BMW czyli biernych, miernych ale wiernych. Układ jest taki, ze oni będą siedzieć cicho i nie będę krytykować burmistrza, a on ich ogrzeje swoim blaskiem podczas wyborów a potem 4 lata będą mieli kasę bez wysiłku.
Dlatego ja będę głosował na kandydatów z innych list bo jak cala rada będzie się składała z ludzi z takiego układu to nie będzie żadnej kontroli na poczynaniami burmistrza i kolejne spółki komunalne będzie nam tworzył z dużą ilością etatów do obsadzenia...

Odpowiedz Cytuj
KOLEJOWA 09-09-18 16:46

Ale jaja nie może być Kunert przypomniał sobie że jest przewodniczącym osiedla i zaprasza do urzędu chłopie gdzie wy byliście przez 4 lata no ale kandyduje ale jaja.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 09-09-18 19:25

Przewodniczący Kunert zaprasza bo jest do ustalenia budżet na przyszły rok nie podejrzewam że robił by sobie kampanie w urzędzie A ja na twoim miejscu poszedłbym do tego urzędu i zainteresował bym się co dzieje się z twoimi pieniędzmi z podatków 😄

Odpowiedz Cytuj
Pietrek 09-09-18 20:23

Gościu z Kolejowej, osoby które chodziły na zebrania z tej ulicy znamy z nazwiska i one tego nie piszą. Czyli ,Ty ani razu nie byłeś. Miałeś glos- nie masz głosu, wiedzy, informacji. Sądzisz jad jak i reszta z tego łżeforum, obrzucanie g... tych, którzy coś robią, z kazdej opcji, przez tych którzy siedzą w domu. Niedługo Ukraińcy będą startować, bo rdzenni czempiniacy mają obywatelskiej siły jak na lekarstwo. " znów spija krew ta banda kleszczy" :)

Odpowiedz Cytuj
Verpiss dich 10-09-18 16:10

Będzie jeszcze jakiś trzeci na burmistrza?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem