Radni 2014-18

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 4 z 12

Majak 07-09-18 11:56

Mieszkaniec dokładnie tak jak piszesz, Turno ma odwagę cywilną i startuje z Porozumienia Ziemia Kościańska do ktorego nalezy od dawna. Na sesjach głosuje w interesie mieszkańców bez wzgledu na barwy partyjne burmistrza, tak samo wytykał błędy DLP jak i Malickiemu ale również popierał pomysły DLP i Malickiego jeżeli służyły mieszkańcom. Takiego rozsądku i obiektywności oczekuje od radnego, a nie wykonywania poleceń od jakiś lokalnych kcyków.

Odpowiedz Cytuj
Olaf 07-09-18 13:45

Z całym szacunkiem ale poproszę 3 uchwały za Malickiego, w których był przeciw. Może przeciwko pożyczki, które tak krytykuje porozumienie ziemia kościańskia? Relacje są na stronie, jak śledzę swoją radna p.Mikolajczak to zawsze widać kto był przeciw a kto za.

Odpowiedz Cytuj
Spółdzielec 07-09-18 18:59

Malicki w programie miał budowę przejścia pod linią kolejową. Jeszcze teraz na Facebooku można ten program znaleźć i to przejście jest wybudowane. A co do Turno to niech pokaże choć jeden dokument który zlozył w gminie z poprzedniej kadencji kiedy ta budowa była projektowana że o to przejście walczył myślał. Chociaż jeden dokument. A poza tym, gadaniem jeszcze niczego nie zbudowano. Gdyby ktoś zapomniał to Turno był i jest radnym z PZK jak była burmistrzowa i obecny kandydat z Borowa.

Odpowiedz Cytuj
Obra 07-09-18 20:14

A gdzie jest to przejście nad linią możesz wskazać

Odpowiedz Cytuj
Majak 07-09-18 20:51

Malicki miał w programie bo przepisał to co Turno pisał w interpelacjach, które są jawne, to tyle w kwestii pomysłów burmistrza. W 2012 był nawet cały artykuł na pierwszej stronie gazety koscianskiej w sprawie nieprawidłowości w planowanym remoncie linii kolejowej, które ustalił radny i pismach żadajacych zmian które kierował do PKP i dopiero w 2015 roku Malicki zaczął działać na podstawie dokumentacji remontu uzyskanej przez radnego.

Odpowiedz Cytuj
Spółdzielec 07-09-18 20:51

Przecież z tego co widzę pisał że albo pod albo nad. Jest pod. A gdzie? Przy ulicy Towarowej

Odpowiedz Cytuj
Olaf 07-09-18 20:57

A ja bym chciał się dowiedzieć od radnego Turno dlaczego popiera Krzyxostaniaka, w czym ten jest lepszy od Malickiego. Ja myślałem że po tej kadencji radny wystartuje od Konrada. Rozumiem lojalność ale zarówno Lwica jak i Jurek jeżdżą pl Malickim jak po burej ... , a Turno głosował za wszystkim, tylko przy kasie na remont kościoła w Gluchowie miał inne zdanie. Jaja w tej gminie są, dość już o tym Turno , wiecie kto z Lucyna będzie walczył?

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 07-09-18 21:07

Dokładnie, nie wiem o co ta kłótnia Turno ma zasługi jako ten który zaczął walkę z PKP w sprawie remontu, a Malicki ją zakończył, tyle w temacie.

Odpowiedz Cytuj
Zenek 07-09-18 21:28

Na fotach widać Tylińskiego który chodził po osiedlu i mówił że nie ma szans na przejście do dworca bo PKP się nie zgodzi i na pewno nie będzie. Więc pewnie ten wystartuje.

Odpowiedz Cytuj
Bambolo 07-09-18 23:45

A ja się pytam czy burmistrz Malicki ma zamiar wysyłać asa a zarazem kandydsta ze swojej listy, radnego Sankiewicza z misjami dyplomatycznymi na Węgry? To dopiero są jaja...

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem