Radni 2014-18

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 12

Majak 06-09-18 15:13

Gdyby pozostali radni byli tak aktywni jak Turno czy Itkowiak to nie trzebaby bylo wstydzić się za resztę. Kto był na sesjach w tej i poprzedniej kadencji ten widział ktory radny pracuje, składa interpelacje w interesie mieszkańców, a ktory przebiera nogami do wyjscia i zabrania kasy.Gdyby nie Turno to Malicki nawet by nie podjął tematu tunelu pod torami czy przezroczystych ekranów akustycznych bo wszystko byłoby juz przyklepane. To Turno ostatecznie załatwił i przygotował uchwałę uchylającą budowę szkodliwych elektrowni wiatrowych w mojej wiosce, bo nasz radny nawet palem nie kiwnął! Dlatego nie pozwolę szkalować go przez jakiś zawistnych nierobow.

Odpowiedz Cytuj
Olaf 06-09-18 15:48

Zgoda radny był b.aktywny na sesjach, każda dziurę zgłaszał, każdy znak za nisko zamontowany, z Malickim przegłosował wszystko jednogłośnie, a teraz się ustawił w opozycji do czego, do własnej pracy? To nie szkalowanie, to fakty. Zresztą tak jak piszesz Turno to nie największy problem

Odpowiedz Cytuj
Majak 06-09-18 18:51

Byłem na wielu sesjach i faktycznie często pojawiał się temat dziur i jakiś pierdół ale akurat nie ze strony pana Turna. Tak jak napisałem bardzo nam pomógł, a wręcz ostatecznie zamknął sprawę elektrowni wiatrowych, która nam groziła. Pamiętam właśnie też sprawy dotyczące dworca kolejowego, czyli tych ekranów przeźroczystych, przedłużenia tunelu itp, którym się zajmował jeszcze od poprzedniej kadencji. A i jeszcze pamiętam, że często podnosił sprawę Zakładu Komunalnego, że nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, tu często wskazując radnego Grygiera, które tam pracuje jako kierownik i właśnie odpowiada za te wszystkie dziury, znaki i śmieci, a nic nie robił. Zresztą najlepiej zajrzeć do BiPa i protokołów z sesji to można się przekonać co kto robił albo nie robił, bo to częściej jeżeli chodzi o radnych.

Odpowiedz Cytuj
PSE 06-09-18 18:56

Majak nie obrażaj ludzi a morze jednego jak i drugiego dożywotnio wybrać a w czym niby inny będzie gorszy .

Odpowiedz Cytuj
Majak 06-09-18 19:04

PSE nikogo nie obrażam, tylko stwierdzam fakty, a dla szkalujących akurat fakty nie są korzystne...

Odpowiedz Cytuj
Olaf 06-09-18 21:12

Co relacje wrzucali z sesji to Turna dziurę zgłaszał, znak niski, gałęzie, brak tablicy budowlanej, ale niech mu tam i to jest potrzebne. Pisma pisał walkę prowadził o brak smogu i wiatraków, niech mu te jego ulice dziękuja ze wiatrakow nie ma ale Kurde 8 lat i starczy o jednym aktywnym do tego, są inni od lat na stolku, ci sami od lat

Odpowiedz Cytuj
Obserwator 06-09-18 22:24

Z naszych samorządowców powinni zostać (alfabetycznie): Adamski Wojciech, Itkowiak Robert, Malicki Konrad, Szukalski Cezary, Turno Stanisław, reszta wypad.

Oczywiście powyżsi radni i burmistrz to nie jacyś tytani, ale należy mieć na uwadze, że mówimy o realiach Czempinia i potencjał ludzki mamy jaki mamy.

Odpowiedz Cytuj
Obra 06-09-18 22:27

Olaf z diabłem pakt by zawarli oby dostać się do miodu .

Odpowiedz Cytuj
Sonia 07-09-18 8:14

Na takiego co zawarł pakt z diabłem to bym zagłosowała, bo wszyscy siedzą bezmyślnie klęczą przed jezuskiem i sypia mu kasę

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 07-09-18 10:28

U widze ze klika radnych obecnie przygarnietych przez Malickiego zaczyna kampanie nienawisci, moze niech najpierw popatrza po sobie która to juz zmiana barw partyjnych i pogladow byle sie dostac do koryta.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem