Radni 2014-18

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 15 z 18

Dociekliwy 05-10-18 17:26

A kto niegodnie reprezentował St.Gołębin bo nie jestem w temacie.

Odpowiedz Cytuj
Pani z miasta 05-10-18 21:24

Ładnie się ocenia innych , wszyscy mądrzy na forum.... wszyscy maja pretensje do wszystkich .... . Większość kandydatów na radnych gminnych czy powiatowych znamy z poprzednich kadencji i chyba wystarczy ! czas dać szansę nowym i młodym , mają świeże i inne spojrzenie na potrzeby gminy . Najwyższy czas odejść od stereotypów ,że młody , że nie ma doświadczenia ...tak było z Panem Malickim kiedy startował na fotel burmistrza ...a tu proszę młody a ile dobrego się zmieniło w naszej gminie i mieście ??? Pani poprzednia burmistrz jest miłą kobietą , ale do rządzenia się nie nadaje ...zadłużenie gminy ? bez tego nie ma inwestycji . Wszyscy jak tu jesteśmy wiemy ,że bez kredytu nie wybudujemy domu , nie kupimy mieszkania tak samo jest z gminą , ale to zadłużenie ( które de fakto zadłużeniem nie jest ) działa na korzyść gminy na jej rozwój na naszą i naszych dzieci przyszłość . Pan radny Turno , Pan Sankiewicz , Pani Lew , Pan Dębny to wciąż ci sami ludzie którzy mają już obrany kierunek dla NIE rozwoju naszej gminy , co do Pana Grygra nie jestem pewna czy nie próbuje ugrać coś dla siebie ? Jest zbyt pewny wygranej , Pan Ratajczak też już by mógł odpuścić , Pan Kłos ? ile lat można ? i cały czas byle na piedestał ? Pan Matysiak ? co Ci ludzie są w stanie zmienić ? nic !! tyle lat nas reprezentowali i bez wyraźnych rezultatów ... sympatia sympatią lubię kogoś lub nie ...nie tymi kryteriami powinniśmy się kierować a tym co ten człowiek jest w stanie zrobić dobrego ? Dajmy szansę nowym i młodym bo w nich nasza przyszłość ... .. a i jeszcze mało u nas kobiet w " polityce " a kobiety potrafią zarządzać domami z niczego zrobić coś , mają podzielność uwagi ...może ktoś taki więcej zrobi dobrego ??? Pomyślmy nad tym , beż obrażania . Przecież każdy kto tak tutaj krytykuje może sam kandydować i spróbować zmienić coś na lepsze !!!!

Odpowiedz Cytuj
Ja że wsi 05-10-18 22:33

Kobieto Ty się marnujerz !

Odpowiedz Cytuj
HRowiec 05-10-18 23:08

Już tu chyba było mówione, nie wiek się liczy, a kompetencje. Może być młody, może być stary tylko niech ma KOMPETENCJE. A z tych co wystawił Malicki to kto niby ma kompetencje? Niech chociaż pracowity będzie. Jest taki?
Ja jak kogoś polecam do pracy to biorę za taką osobę pośrednio odpowiedzialność, jak się nie sprawdzi, albo głupstw narobi, to potem moja wiarygodność spada. Pan Malicki poleca nam ludzi ze swojej listy, gdzie większość to obecni radni, którzy już wiemy, że się nie sprawdzili w mijającej kadencji. Kto jak kto, ale pan Malicki, który zawodowo był pracownikiem w zarządzaniu zasobami ludzkimi powinien o tym dobrze wiedzieć. W firmie, w której pracował też po zwolnieniu ludzi, którzy się nie sprawdzili ponownie ich zatrudniał? Jak mamy rozumieć jego postępowanie?Jaka jest jego wiarygodność kiedy poleca nam kandydatów, swoich ASów, którzy juz wiemy, że się nie sprawdzili.

Odpowiedz Cytuj
Marysia 06-10-18 18:05

Rozumiem, że Ty masz kompetencje do oceniania innych ludzi. A może podaj okręg wyborcy z ktorego startujesz i zobaczymy jak wyborcy ocenią Twoje kompetencje.

Odpowiedz Cytuj
HRowiec 06-10-18 18:20

Pańcia, Pani z miasta i Marysia w jednej osobie, nie ukrywaj się pod 3 nickami bo i tak piszesz z jednego IP, to ze przez szczesliwy zbieg okolicznodci masz juz mandat na kolejna kadencję w kieszeni nie znaczy, ze mozesz cwaniakowac i uprawiać zbędna kampanie, tylko juz teraz możesz zabierać się za uczciwą prace w radzie!

Odpowiedz Cytuj
PRowiec 06-10-18 18:36

HRowiec Ty nic nie rozumisz, ja Ci wytłumaczę. Gdyby Burmistrz wziął na listy nowych sensownych ludzi to musiałby przed nimi wykazywać zasadność swoich projektów i merytorycznie z nimi rozmawiac i przekonywac, a jeszcze mogliby mu cos zmieniac, a nie daj boże któryś okazał się lepszy od Burmistrza i miałby groźnego kontrkandydata w kolejnych wyborach. Natomiast tym których wziął na listę powie glosujcie tak i tak i nikt mu nie podskoczy bo i tak nic lepszego nie wymyślą. Oni mają spokoj i diety, a Burnistrz ma spokój i pewność wygrania jeszcze następnych wyborów. Prosty deal polityczny.

Odpowiedz Cytuj
Marysia 06-10-18 22:36

Wolę taki układ , gdy Burmistrz będzie zgodnie współpracował z Radą, niż DLP i Pan od drzew Jk będą z tylnych foteli pociągali sznureczkami złote rączki urodzonego lidera.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 07-10-18 14:44

Jeżeli gminą mają rządzić osoby po szkole podstawowej to ręce opadają a o kogo chodzi to ta kandydatka powinna wiedzieć

Odpowiedz Cytuj
PRowiec 07-10-18 15:05

Problem z tym, ze właśnie nie będzie żadnej współpracy i kreatywnego działania w radzie tylko układ nakazowo-rozdzielczy. Burmistrz będzie radnym ze swojej listy, którzy będą mu zawdzięczali wybór na radnych, dyktował wszystko co mają robić, wybierze sobie przewodniczącego, rodzieli funkcje w radzie, ułoży skład komisji, może nawet sprokurują kontrolowaną krytykę, żeby było bardziej wiarygodnie. Dlatego niezbędna jest opozycja i to realna, skoro Burmistrz nie podjął trudno zaproszenia na swoje listy kompetentnych ludzi.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem