Radni 2014-18

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 13 z 18

Okigujg 27-09-18 23:58

A co tu tak cicho wybory rozstrzygnięte czy co?

Odpowiedz Cytuj
Ponin 28-09-18 9:38

Radni siedzą cicho boboją sie że wyjdzie na jaw, ze poza 3 radnymi, nic nie zrobili. Tezbym siedział cicho.

Odpowiedz Cytuj
Marcin 29-09-18 14:52

Ktoś wie kto startuje w poszczególnych okręgach?

Odpowiedz Cytuj
Gonzo 30-09-18 12:24

Wybory do Rady Miejskiej w Czempiniu
Okręg nr 1

Lucyna Mikołajczak

Okręg nr 2

Eugeniusz Cichocki
Zbigniew Kłos

Okręg nr 3

Maciej Kuhnert
Stanisław Turno

Okręg nr 4

Wojciech Adamski
Justyna Grypczyńska

Artur Kozłowski

Okręg nr 5

Piotr Hirowski
Robert Itkowiak

Okręg nr 6

Waldemar Duda
Cezary Szukalski
Bogusław Zakrzewski

Okręg nr 7

Tomasz Grzelczyk
Jerzy Krzyżostaniak

Okręg nr 8

Violetta Konieczna
Krzysztof Sankiewicz

Okręg nr 9

Piotr Mylka
Tadeusz Fabiś

Okręg nr 10

Jarosław Konieczny
Monika Mróz

Okręg nr 11

Maciej Głochowiak
Izabela Skorupska

Okręg nr 12

Marcin Wojciechowski

Kystyna Haremza
Bolesław Ratajczak

Okręg nr 13

Sławomira Matysiak
Jan Ratajczak

Okręg nr 14

Michał Kościuszko
Łukasz Stasiak

Anna Utecht-Bajer

Okręg nr 15

Zofia Bartkowiak
Marcin Pilarski

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 30-09-18 12:35

Jezeli pan Turno ma takie zasługi proponuje startowac na burmistrza wtedy bedzie sie mógłwykazać a nie przypisywać sobie zasługi innych czyli naszych Burmistrzów przyznaje nie głosowałam na pana Malickiego ale teraz ma mój głos

Odpowiedz Cytuj
Olek 30-09-18 13:38

Urząd pracuje w weekendy też? Znowu kampanię nienawiści wobec pana Turno rozkręcają. Widać nie mogą przeżyć, że nie maja monopolu na mądrość w Czempiniu. Strasznie ich boli, że część pomysłów wyszła od radnego, a nie od ich oświeconych we własnym mniemaniu głów i dlatego teraz chcą go się pozbyć z rady. Taka postawa tych wiadomych hejterów to dla mnie to tylko rekomendacja, żeby głosować na Staszka. W PRLu tez była jedna partia i jeszcze pamiętamy co się wyprawiało, a najwyraźniej obecnym Burmistrzom i ich ASom też się marzy taki układ zamknięty, z samymi klakierami.

Odpowiedz Cytuj
PIETREK 30-09-18 16:36

Wyborco wazeliniarstwo pełną gębą. Olek przejrzyj bip co chwile nabór rotacja jak kiedyś w Biedronce na kasie co dopiero kadrowca wybrali a już kolejny nabór na kadrowca a tak zwana relacja z wrześniowych sesji to jakiś kabaret to tak jak 30 lat temu w podstawówce punk 1 2 itd nie wspomnę już o zdjęciach z tych sesji ciemne nie można poznać nawet mojego radnego

Odpowiedz Cytuj
Pańcia 03-10-18 20:51

Drodzy z tego co slyszalam każdy komitet mial problem aby znaleźć kandydatów na radnych czy gminnych czy powiatowych bo ludzie po prostu nie chcą! Kazdy potrafi narzekać a ten to a ten tamto. Najgorsze w tej kampanii calej jak dla mnie jest jak jeden drugiego oczernia alee pewnie tak musi być... W kazdym KW pojawiają sie nowi ludzie, doslownie tylko pare mlodych osób spojrzcie na srednia wieku w gminie cos 47pare a na powiat niecale 51 widac ze mlodzi ludzie nie chca kandydowac ale najwięcej wymagają. Jeżeli ci wioletni którzy wg Was nic nie robili i sie juz znudzili nie powinni być dalej radnymi gminnymi czy powiatowymi moze dac szansę osobą które sa nowe nieważne od kogo i tak wszyscy przeciez sa po to aby służyć mieszkańcom!

Odpowiedz Cytuj
Anka 03-10-18 21:51

Pańcia tu nie o wiek chodzi tylko o kompetencje, bo tych najbardziej brak. Prosty przykład z brzegu, pan radny Grygier zaliczany do młodych, a mentalnie to chyba reprezentuje czasy Gomułki, totalny brak jakiejkolwiek inicjatywy i pomysłów, nic nie wniósł do rady swoją bytnością, a jeszcze załapał się w Zakładzie Komunalnym i tam też zbytnio mu nie idzie.

Odpowiedz Cytuj
Wyborca niezdecydowany 04-10-18 8:39

To prawda nikt tego nie chce. Bycie radnym to układanie się w różnych konfiguracjach. Ta kadencja rady pokazała, że radni podejmują uchwały niezgodnie z prawem, nie słuchają obywatela, burmistrz również wielokrotnie postępuje nie tak jak powinien. Dla mnie ta rada, to rada wstrzymujących się albo zgadzających z burmistrzem. Kandydaci do Rady Powiatu z ASa, pan Grygier - napisano wyżej, pan Golak- patrząc na jego wyczyny związane ze szkołą w Głuchowie, sposób i tempo "budowania" własnego domu, będąc chyba budowlańcem, to ja nie chcę, żeby on cokolwiek próbował budować dla gminy Czempiń w Powiecie. Innych kandydatów z tej listy niestety nie znam. Trzeba się rozejrzeć po innych komitetach. A ten klip ASa... z pękniętą reklamówką i wysypującymi się jabłkami, to Jumandżi czy nadchodzący Armagedon?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem