Radni 2014-18

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 10 z 18

Wspolniorz 17-09-18 9:37

Mieszkam na Wspólnej i nie wiem kto tu wypisuje o chodzeniu przez mieszkańców do urzędu bo nikt z nas nie chodził, a jak ktoś chodził to chyba mu cos nie tak wyszlo bo Wspolna miala byc robiona w tym roku zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez rade i ciekawe jak to się stało, ze nagle kilka miesięcy przed wyborami, w urzędzie przesunęli ją na 2019. To jest ciekawe. Przypadek? Nie sądzę.

Odpowiedz Cytuj
Olaf 17-09-18 10:43

Olafie1 ja wszystko wypisałem na podstawie protokołów z sesji, więc twierdzisz, ze protokoły z sesji kłamią? Zatem kto je pozmieniał i to jeszcze na korzyść radnego Turno, moze ma jakies wtyki wsrod urzednikow z czasow DLP? Pisałes, ze jestes z okregu radnej Mikołajczak zatem zachecam Cie to przejrzenia działań tej radnej, chetnie dowiem sie jak i wyborcy z tego okregu co robila ta radna przez cała kadencję, przegladajac protokoly pojawialy mi sie sprawy jakiegos krzywego chodnika zalewanego woda, ktore zglaszała radna, ale to nie moj okreg glosowania wiec zachecam Cię do wykazania się.
PS. Olafie1 nie podszywaj się pod mój nick, skoro w urzędzie tyle pomysłów i miliony się przez ręce przelewaja to stać Cię żeby samemu coś wymyślić.

Odpowiedz Cytuj
Magda 17-09-18 14:18

Jak widać niektórzy nawet z innych okręgów zrobią wszystko żeby zdyskredytowac i opluc kandydata, któremu się chce. A wszystko tylko po to zeby go zciągnąć do swojego poziomu nierobstwa i nie wyszlo, ze całą kadencję pierdziało się w stołek. Najlepiej dla nas mieszkańców by było gdyby swoja energię przekierowali na pracę w radzie, a nie schodzenie do poziomu kto komu dzień dobry nie mówi.

Odpowiedz Cytuj
Koleś 17-09-18 14:55

A ja tez uważam że turno po godzinach powinien pisać wnioski o dofinansowanie unijne inwestycji, a urzędnicy w gminie powinni pić kawę. ale jaja ale jaja

Odpowiedz Cytuj
Marko 17-09-18 19:47

A wedle mnie to i radny Turna moze sobie tu sam pisac bo skoro pracował cala kadencje to wlasnie teraz jest czas, zeby pochwalic sie i zrobic podsumowanie swojej pracy jako radny a wyborcy niech ocenią. Jako wyborca chetnie poczytam o sukcesach pozostalej 14 w mijajacej kadencji, zanim zaczna drukowac ulotki i opowiadac czego to oni nie zrobia kolejnej kadencji.
Takie sprawozdanie to wlasciwie powinien byc dobry obyczaj i okazanie szacunku swoim wyborcom. Panie i Panowie radni zamieniamy sie w sluch.

Odpowiedz Cytuj
Ja 18-09-18 23:20

Marko zgodzę się z tobą pod dwoma warunkami. 1. Radny robiąc takie sprawozdanie będzie podpisywał się imieniem i nazwiskiem a nie tchórzliwie chował się na forum pod nickiem chyba że będzie musiał bo napisze nieprawdę. 2. Zrobi to sprawozdanie uczciwie bez okłamywania ludzi i przypisywania sobie zasług innych w obłudy sposób mamiąc ludzi.

Odpowiedz Cytuj
Jola 18-09-18 23:35

A ja mam pytanie dlaczego w Czempiniu pkp nie wybudowało tunelu czy czegokolwiek innego żeby nie stać w korku na przejeździe ??? dlaczego wszystkie sąsiednie miasta mają a my nie ? stojące na przejeździe samochody ??? to dopiero smog i zatrucie powietrza !!! może nie czujniki smogu sa potrzebne a trzeba było interweniować kiedy był czas !!! kto tak naprawdę zawinił z tym przejazdem kolejowym ???

Odpowiedz Cytuj
Marko 18-09-18 23:37

Oczywiście, ze uczciwie tym bardziej ze prawie wszystko jest do sprawdzenia w protokołach z sesji. A podpisać to się niech podpisuje jak chce malo mnie to interesuje.

Odpowiedz Cytuj
Sumienie radnych 19-09-18 10:26

No i gdzie są Ci odważni radni? Żaden się nie pochwali? Przecież czytacie to forum. Jesteście ASami z talii Burmistrza! Panie Grygier, panie Ratajczak, panie Sankiewicz, pani Bartkowiak i pani Mikołajczak stańcie do apelu, społeczeństwo domaga się Waszego rachunku sumienia!

Odpowiedz Cytuj
Obiektywny 19-09-18 15:39

Mi wczoraj pół wieczora zeszło na czytanie protokołów to Wam mogę powiedzieć z góry że żadna/żaden z tej listy się nie odezwie bo niemiałby co napisać. Każdy radny (poza panem Grygierem) złożył co najmniej jedną interpelację w sprawie pierdoł typu: przyciąć krzaki czy naprawić krzywą płytkę chodnikową itp. i zdecydowana większość na tym skończyła poza radnym Itkowiakiem, który składał trochę zasadnych uwag i poprawek budżetowych, formalnych zapytań i kilka sensownych pomysłów, radny Adamski również kilka pomysłów dla gminy, radny Mylka zaczął też od wniosków budżetowych ale potem przycichł, no i radny Turno najszerzej tu omawiany, mogę potwierdzić, że ta lista działań radnego, którą tu ktoś wypisał jest prawdziwa. To właściwie tyle w temacie.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem