WOŚP w Czempiniu

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Nieważne 15-01-17 15:30

Centrum Kultury Czempiń jako sztab WOŚP w Czempiniu na swoim FB umieszcza fanty które będzie można nabyć na licytacji. Orkiestra jest ponoć ponad podziałami politycznymi. A jednak: widzimy co podarował Burmistrz, widzimy co podarował Zastępca a nie widzimy co podarowała i jaka jest kwota licytacyjna D.Lew-Pilarska. A ponoć wylicytowana kwota to 2.500zł. Szkoda, że nawet do Orkiestry miesza się nasza mała gminna polityka. Jeśli jestem w błędzie lub mam nieprawdziwe dane to czekam na sprostowanie.

Odpowiedz Cytuj
Felek 08-02-17 11:42

No widzisz tak to jest w tej naszej gminie. Burmistrze dali gifty kupione za nasze pieniądze i to centrum kultury promowało, a pani Dorota dała swoją własność i przyznam, że nigdzie nie było informacji co było przedmiotem aukcji internetowej za 2,5 tysiąca i kto dał przedmiot na aukcję. Widocznie przykaz z góry by nie informować. Obecni burmistrzowie nie wysilili się ani razy z WOŚP-em- dają promocyjne przedmioty za pieniądze podatnika. Ja pamiętam w latach poprzednich kolację z burmistrzem i na pewno nie za pieniądze podatnika.

Odpowiedz Cytuj
Felek 08-02-17 11:43

Uzupełnienie- informacja jest na fb pani Doroty.TYLKO!

Odpowiedz Cytuj
:) 08-02-17 23:09

Śliczny ten obraz...i chyba największa wylicytowana kwota w historii organizowanych Finałów od 2003 roku jak się mylę t proszę mnie sprostować Brawo Pani Doroto !

Odpowiedz Cytuj
Dofelka 09-02-17 23:36

Jak to nie za pieniądze podatników kolacja? A wypłatę to z czego dostawała jak nie za pieniądze podatników? A co do rekordowej kwoty WOŚP w tym roku to i tak byłaby ona rekordowa bez kasy za ten obraz.

Odpowiedz Cytuj
Gośka 10-02-17 12:17

Dofelka- boli prawda, oj boli. trudno się pogodzić z faktami?Panowie więcej godności.

Odpowiedz Cytuj
Majka 10-02-17 12:31

Doelfika... czy pracownicy urzędów wszelkich, służba zdrowia, pracownicy socjali i wszyscy inni co otrzymują pensję z subwencji czy dotacji , przedszkolanki, w Gminie Czempiń zapraszają Cię na kolację? Bo Ty płacisz podatki? No chyba że zapraszasz... to jak tak lubię w poniedziałek pomidorową, wtorek kluseczki ze śmietanką, środa schaboszczak, czawarek spagetti, piątek pyra z gzikiem, sobota zapiekanka warzywna, niedziela kaczka pieczona z pyzami

Odpowiedz Cytuj
Coz za licytacja 10-02-17 18:38

Cóż to była za pasjonująca aukcja obrazu... cena wywoławcza 2500zł i aż 1 oferta kupna za 2500zł... i koniec licytacji. I teraz po tej arcyzacietej licytacji jest choć powód do dumy i chwalenia się. Zalosne

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem