Urząd

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Polonista 04-09-17 21:09

Wspaniałych mamy specjalistów w urzędzie. ortografia na piątkę, sorry może nowe zasady ortografii kto to wie. W każdym razie w/g urzędu od dziś wójt piszemy przez "u" otwarte- wójt!

Odpowiedz Cytuj
Tak jest 04-09-17 21:18

Uroczystości Więcej informacji znajdziesz na: [LINK] Czempin.pl

Odpowiedz Cytuj
Rysiu 05-09-17 7:12

Widzę, że na bieżąco vcity czytane przez "urząd"- wstyd naprawiony. Jednak forowane są ogólnie stosowane zasady pisowni. Na pamiątkę zrobiłem zrzut ekranu z tekstem- przyda się.

Odpowiedz Cytuj
No tak 05-09-17 11:34

Przeczytałem BYK jak BYK był do wczoraj - specjaliści są jak nic Przejrzałem zdjęcia pod artykułem i mam takie pytania: 1) czy teraz zrodziła się nowa tradycja a mianowicie wyświęcanie po malowaniu? 2) czy również sypano konfetti podczas rozpoczęcia roku szkolnego w Czempiniu?

Odpowiedz Cytuj
Scorpion 05-09-17 21:40

SZkoła w Czempiniu to wstyd burmistrza i całej rady. Według nich wszystko jest ok. No tak jak na gotowo się maluje a piony grzewcze nie podłączone? To tak jak budowanie domu od dachu. A panie w kuchni już skończyły na dziś sprzątanie czy jeszcze w pracy? A co rodzice? Czego się boją że tak milczą? a gdzie Rybakowska,Bartlakowska i cała ta grupa...?

Odpowiedz Cytuj
Obywatel 07-09-17 10:32

Z tego co obserwuje przewodniczące rad rodziców szkoły w Czempiniu i w Głuchowie są dla dyrektorów podstawówek i burmistrza, a nie reprezentują interesów innych rodziców i ich dzieci. Nie wiem czy ponad 1200 rodziców nie ma wyrobionego zdania na temat warunków w jakich uczą się ich dzieci, czy po prostu nie wiedzą co się w szkole dziej? A o tej klakierskiej radzie miasta nie wspomnę: tam jest 15: 0 mamy lepszy wynik niż w Unii Europejskiej.

Odpowiedz Cytuj
Zainteresowana 07-09-17 20:47

Szanowny skorpiona ponieważ bardzo Cię interesuje moja osoba i rzucasz moim nazwiskiem to przypominam Ci że za użycie mojego nazwiska spotkamy się w w wydziale sprawiedliwości bo niewiem czy wiesz że nie jesteś anonimowy. Dla twojej informacji za nim obrzucisz mnie błotem to więc że nic mnie nie obchodzi szkoła podstawowa bo moje dziecko już dawno tam nie chodzi więc guzik mnie to obchodzi. Sam się zajmij skoro tak cię to interesuje. Do zobaczenia w kancelarii.

Odpowiedz Cytuj
Scorpion 11-09-17 20:26

Czy każdemu psu Burek naimie ? Nie, mojemu Azor pani zainteesowana.

Odpowiedz Cytuj
Zainteresowana 13-09-17 22:54

Szanowny skorpionie czytaj ze zrozumieniem. wiem jakie noszę nazwisko i jak już piszesz to pisz sensownie a nie byle coś napisać.

Odpowiedz Cytuj
Czempiniak 16-09-17 17:43

Mam pytanie do pasntwa z gminy? Jak to jest mozliwe ze remont szkoly nie skonczony a dzieci ucza sie w takich warunkach? Coraz zimniejsze dni a kotlownia jeszcze nie podlaczona jestem ciekaw czy do pierwszych przymrozkow bedzie uruchomiona... zapach w szkole masakra smierdzi farbami, plac budowy w toku a dzieci sie ucza.. niech sie panstwo ciesza ze rodzice nie zglosili sprawy jak z toaletami...

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem