Tajemniczy wywiad z zastępcą

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Olo 19-12-17 11:52

W najbliższym numerze Pulsu ma ukazać się wywiad z zastępcą naszego Burmistrza. Nic by nie było w tym ciekawego, gdyby nie sposób jego przygotowania. Otóż w wywiadzie dwu stronicowym wieść gminna niesie, że pytający i ODPOWIADAJĄCY TO TA SAMOA OSOBA. Tego jeszcze nie było. Ciekawe czy pani dyrektor Centrum kultury pod tym się podpisze.

Odpowiedz Cytuj
Gall Anonim 19-12-17 13:33

Wiesć gminna niesie, że takie bzdury moze wypisywac tylko zwolennik starej władzy, która desperacko szykuje się do nowej kampanii samorządowej. Nie macie, gdzie szpilki wsadzić, to produkujecie takie pełne bzdur ''anonimowe'' posty. Żenada

Odpowiedz Cytuj
Scorpion 19-12-17 22:22

Ta...stara władza. Cały urząd się z tego śmieje, bo takich jaj to jeszcze nie było. Przyjemnej lektury życzę .

Odpowiedz Cytuj
Czempiniak 22-12-17 8:33

Dokładnie przeczytałem ten wywiad, podpis pod wywiadem to: UG ( Urząd Gminy) czyli to nie wywiad tylko monolog, a gdy pada pytanie o zadłużenie gminy następuje wypowiedź wymijająca, a takie pytania będą się powtarzać. Wesołych Świąt.

Odpowiedz Cytuj
Józef 22-12-17 10:21

8 rozbudowanych, złożonych zdań opisujących zasady przyznawania dotacji w oparciu o wkład własny- oto jest wg czempiniaka ''wypowiedź wymijająca''. Wywiad, monolog, wypowiedź - jedno jest pewne, czytewlnicy zobacza ile roboty , dobrej roboty trzeba wykonać w urzędzie, żeby było po czym jeździc rowerem, albo dokąd prowadzic dzieci przedszkolne.

Odpowiedz Cytuj
Podatnik 25-12-17 23:08

Jaki to wywiad skoro w nazwie artykułu i/lub pod nim nie ma podpisu kto go przeprowadził- żenada. Pismo finansowane z podatków, więc jako podatnik życzył bym sobie rzetelności a nie swego rodzaju propagandy. Czasy obłudy i ciemnogrodztwa to prehistoria. p.s.dla agresorów żeby nie było! jeśli wybrać + czy - na obecną władzę to +, lecz na radnych - bo zdecydowana większość nie wie o co chodzi.

Odpowiedz Cytuj
Czytelnik 26-12-17 13:30

A ja tak z ciekawości zajrzałem do paru sztuk Pulsu jaki wyszperałem w piwnicy i w każdym artykule gdzie są jakieś wypowiedzi burmistrza jest dokładnie tak samo - nie ma informacji kto rozmawiał czy pisał tylko jest na końcu UG bo to na 100% jakiś urzędnik. Wydaje mi się że ten temat to jest szukanie dziury w całym. Cieszcie się ludzie świętami, a nie zajmujcie bzdurami.

Odpowiedz Cytuj
Czytelniczka :) 26-12-17 22:13

A Ty Czytelniku co niby taki rodzinny,a w Święta po piwnicy Pulsu Czempinia szuka sz... robić nie masz co ?

Odpowiedz Cytuj
Ciekawy 27-12-17 21:06

A mnie ciekawi dlaczego Czytelniku w piwnicy trzymasz śmieci? Czekają na spalenie...

Odpowiedz Cytuj
Pytania do Vice 04-01-18 22:50

1) Panie Vice ilu młodych ludzi przewinęło się przez pracę w gminie,czyli z niej zrezygnowało? 2) Czy zapłacił pan za nadgodziny, tym którzy pracują do późnych godzin wieczornych,w soboty, czy zabierają pracę do domu ?

Odpowiedz Cytuj



Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem