SP remont

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 3

!!!!!!!! 27-08-17 21:27

Istnieje jeszcze coś takiego jak pomoc drugiemu.widzę że Pana Pani myślenie jest bardzo prymitywne i ograniczone.niech Pan Oani siedzi sobie w domu przed kompem i wypisuje bzdury i pozwoli innym robić swoje.

Odpowiedz Cytuj
WpaRo6 27-08-17 23:54

Oby Pan/ Pani nigdy nie znalazł sie w sytuacji gdy bedzie potrzebna BEZINERESOWNA pomoc drugiego czlowieka.... Wierze ze ludzi o podobnym nastawieniu jak autor do innych jest niewiele.....

Odpowiedz Cytuj
Obserwator 28-08-17 8:13

W minionych, niedobrych, czasach było takie hasło: "towarzysze pomożecie...." a w obecnych czasach nie można mieszać tragedii jak np. w powiecie chojnickim z remontem szkoły, który ciągnie się już od czerwca. Za inwestycje i nadzór nad sprawnym i prawidłowym przebiegiem remontu szkoły powinien monitorować: Referat infrastruktury (prawie sami nowi ludzie), który tego tematu nie dopilnowali.

Odpowiedz Cytuj
Mimi 28-08-17 14:17

Obserwatorze masz rację- a za pracowników i wszystko co się dzieje odpowiada tylko i wyłącznie burmistrz. Tak to już jest.

Odpowiedz Cytuj
Uczeń 28-08-17 19:23

No i w Głuchowie został jeszcze kibelek, bo spartaczyła go poprzednia firma. lepiej toy toy niż wybijające gówno .A i tak jest pięknie i empatycznie

Odpowiedz Cytuj
Majka 30-08-17 18:15

Bus tramwaj fajnie ale to temat zastępczy. Panie burmistrza CO ZE SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ w Czempiniu? Jak tam mają się uczyć dzieci na tym placu budowy?

Odpowiedz Cytuj
Tata 31-08-17 22:22

Mam nadzieję, że RR w Czempiniu już odpowiednio podziałała, bo jeśli nie to szykuje się kolejny skandal...no chyba że Głuchowo pomoże bo tam jest " i tak jest pięknie i empatycznie"

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem