SP remont

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 3

Rodzic 25-08-17 8:52

Czy w Czempiniu tak jak w Głuchowie zwolennicy burmistrza nawołują esemsami rodziców do prac porządkowych, bo szkoła pod tym dowództwem sobie sama nie radzi ... ?

Odpowiedz Cytuj
Baba 25-08-17 9:06

Potwierdza się, że w sieci nic nie ginie: Szkoła Podstawowa w Czempiniu archiwów, str. 16: tam widać jaka aktywna była niejaka "wisienka 88" z 1.9.2014 godz. 18.26, oraz między innymi: Maja, uczeń, Czempiniak, lola, tom itd. wtedy postawiono tzw. kibelki vipowskie, a dzisiaj szkoła nie przygotowana do rozpoczęcia zajęć, a burmistrz w komunikacie na stronach gminy twierdzi, ze wszystko jest ok

Odpowiedz Cytuj
Tata 25-08-17 10:37

Mam nadzieję, że teraz też te osoby zadziałają w sprawie nieskończonego remontu szkół tak jak interweniowały w sprawie zabezpieczonych awaryjnych toalet.

Odpowiedz Cytuj
Matka 25-08-17 11:16

W szkole czempińskiej tragedia. Byłam, widziałam. Zainteresuje sie może pani przewodnicząca rady rodziców. Taka była aktywna a teraz nabrała wody w usta. Nie jest tak, że szkoła jest gotowa do pracy. Oświadczenie burmistrza jest takie wymijające i tylko do wyciszenia sytuacji, żeby nikt do kuratorium nie dzwonił i TVN-u nie ściągnął. Ciekawe jaki jest protokół gotowości szkoły do pracy pod kątem BHP? WIDZIAŁ KTOŚ, ZAINTERESOWAŁA SIĘ RADA RODZICÓW?

Odpowiedz Cytuj
Ja powiem tak 25-08-17 11:43

Trzeba zachowac spokoj, ale i rozsadek. Doceniam to co robi pan burmistrz i wiem ze nie ma latwej roboty, nie chce by mu rzucano klody pod nogi, ani nie chce sie rozczulac nad dziecmi - remont szkoly to nie tragedia, zobaczcie w jakich warunkach ucza sie dzieci w biednych krajach afrykanskich czy objetych wojną, ALE nic kosztem zdrowia i bezpieczenstwa dzieci.

Odpowiedz Cytuj
Stefan 25-08-17 13:26

Widzę, że klakierzy burmistrza zaczęli działać: "...ani nie chce się rozczulać nad dziećmi - ...." co to ma znaczyć to dopiero zaczniemy myśleć o dzieciach jak nie daj Boże dojdzie do jakiegoś wypadku (tragedii). Myślmy najpierw o naszych dzieciach i kraju, a potem dopiero o beduinach.

Odpowiedz Cytuj
Zombi 26-08-17 0:56

Szkola gluchowo_ rodzice i pracownicy szkoly dzisiali mega mobilizacja. Przywiezione meble. Mega sprzatanie. Szacunek dla Pan Sprzataczek ktore mialy sporo pracy przez wakacje. Dziekuje wszystkim za zaangazowanie _ radość dawać cos od siebie innym...

Odpowiedz Cytuj
XTvY7qQ 26-08-17 1:13

Do "rodzic": szkola pod obecnym dowodztwem zaledwie od lutego pokazala sporo. A mam wrazenie poprzednicy przez kilka lat .... Dobre zmiany....???. Zaangazowanie rodziców i pracownikow obecne ...... ??? .

Odpowiedz Cytuj
MIESZKANIEC GMINY 27-08-17 13:19

CZY burmistrz ma ponosic zawszystko odpowiedzialnosc .Powierzyl prace fachowca, i to oni powinni wywiazac sie z powierzonych zadan . Nam pozostaje cierpliwie czekac . NIEOCENIAJMY INNYCH POPRZEDNIA WLADZA MIALA ZWOLENNIKOW I PRZECIWNIKOW TAK JAK OBECNA .APROPO SPRZATANIA RECE NIKOMU NIEODPADNA .POWODZIANIE LUDZIE PO NAWALNICACH BURZACH STRACIL WSZYSTKO A STAC ICH NA BEZINTERESOWNA POMOC I TAK TO POWINNO WYGLADAC TO JEST NASZE WSPULNE DOBRO ,ZACHWILE BEDOM NASTEPNE POKOLENIA KORZYSTAC Z WYREMONTOWANEJ SZKOLY . MY SWOJE MIESZKANIA TERZ REMONTUJEMY......

Odpowiedz Cytuj
Do mieszkańca gminy 27-08-17 20:30

Czy uważasz, że burmistrz jest odpowiedzialny tylko za powodzenia, a za jego niepowodzenia odpowiada poprzednia władza? Co do dalszej treści wypowiedzi rodzice mi opowiadali jak to dawnymi czasami nawoływano do czynów społecznych i dbania o wspólne dobro...ja cieszę się że te czasy dawno minęły wraz z ustrojem, przeważnie do tych czasów wracają dzieci posktkomunistów, bo tylko to im komuchy przekazały. A co do wykonawców, to wiadomo było, kiedy będzie rozpoczęcie robót, tylko nie wiadomo było kiedy skończy się projektowanie? A tak w nawiasie w czerwcu dzieci nie mogły chodzić do szkoły, bo będą prowadzone prace, a we wrześniu będą mogły chodzić , bo trzeba je dokończyć ? Czegoś tu nie rozumiem ?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem