SP remont

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 3

Rodzic 18-08-17 19:12

Czy wiadomo, czy 4 września nasze dzieci pójdą do szkoły i skończy się remont?

Odpowiedz Cytuj
Społecznik 20-08-17 14:14

W najbliższy czwartek, 24 sierpnia zbierają się komisje gminne i udaję się na wizytację remontowanych obiektów w Czempiniu i Głuchowie. Być może po tych wizytach będzie wiadomo czy wszystko idzie zgodnie z planem

Odpowiedz Cytuj
Rodzic 20-08-17 18:58

....i przed wizytacjami wiadomo że wszystko idzie zgodnie z planem 200 % normy ...jakże może być inaczej...czyż oni nie mają takiego samego zdania, jak burmistrz albo może być że co najwyżej się wstrzymam? i tyle w temacie, żeby nie było tak jak z kibelkami w Czempiniu ongiś a tego fachoffffcy od promocji chyba nie udźwigną ?

Odpowiedz Cytuj
Ferdek 20-08-17 19:47

Kabelki ongiś to był detal. Lekcje normalnie się odbywały a dzieci miały atrakcje. Wrzucę podnieśli potencjalni kandydaci z jednego ugrupowania- zakamuflowanego. I tyle. Ale teraz jakie skończą na czas to będzie dopiero afera.

Odpowiedz Cytuj
Ferdek 22-08-17 10:40

Ach ta elektronika! Chodziło mi, że problem z kibelkami to był wtedy mały detal. Dzieciaki miały frajdę i tyle, a lekcje normalnie się odbywały. Wrzawę podnosili potencjalni kandydaci do wyborów z zakamuflowanego wyborczego komitetu partyjnego, którzy nic w swoim życiu nie zrobili i tyle. A jak będzie teraz to zobaczymy. Czy ci sami będą krzyczeć do kamer- przecież chodzi im tylko ponoć o dobro dzieci. Ciekawe jakich i czyich?Zobaczymy Panie D.B i pani przewodnicząca R.

Odpowiedz Cytuj
Rodzic 23-08-17 14:53

I jak tam z tą szkołą w Czempiniu, bo żadnych wiadomości nie ma. Boisko rozryte dosłownie, wokół nieporządek, na ścianie odpadający tynk a co w środku? Wiecie coś? Władze nabrały wody w usta. Może jakaś konferencja prasowa, informacja w internecie- opłacamy przecież z naszych podatków pracowników od propagandy sukcesu.

Odpowiedz Cytuj
Rodzic 23-08-17 22:05

To było w "Faktach Kościańskich" , "Termomodernizacja szkół podstawowych w Czempiniu i w Głuchowie jest już praktycz- nie na finiszu. - Oczywiście chcemy zdążyć przed rozpoczę- ciem roku szkolnego. Mieliśmy pewne opóźnienia przy pracach w Czempiniu. Być może niektó- re prace zostaną wykonane jesz- cze we wrześniu, ale nie będzie to przeszkadzało uczniom w nauce - mówi burmistrz Czempinia Konrad Malicki." czyli wszystko ok...

Odpowiedz Cytuj
Rodzic 24-08-17 19:21

Moje dziecko ma silną alergię na kurz, nie wyobrażam sobie jego egzystencji w szkole w trakcie wrześniowego remontu...

Odpowiedz Cytuj
Hmmmmm 25-08-17 7:02

Alergia czy nie alergia kurz jest niezdrowy dla kazdego dziecka, oby burmistrz mowil prawde ze pozostaly prace, ktore nie wplyna na jakosc nauczania i przebywania dzieci w szkole podczas remontu...

Odpowiedz Cytuj
Hmmmmm 25-08-17 7:09

Czy tak trudno podać od razu przedszkolu i szkole, by zawiesiły na swoich stronach informacje na temat rozpoczęcia - kiedy, o której godzinie? Dobrze by było, by spójne informacje wisiały na stronach placówek. Czy możemy liczyć na rzetelność i poważne traktowanie rodziców i dzieci?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem