Nowe auto dla czempińskiej policji

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Polo 18-02-17 14:59

Wieści urzędowa strona... [LINK] To skoro my jako podatnicy zasponsorowaliśmy naszej Policji takie wygody to mogliby się w końcu zabrać do roboty i zacząć prowadzić stałe kontrole prędkości oszołomów za kółkiem jeżdżących po Czempiniu. Co ciekawe posterunek policji mieści się na Kolejowej i to własnie na Kolejowej kierowcy najczęściej urządzają sobie autostradę. Liczymy na Wam Panie i Panowie policjanci, Wy pomagajcie nam to i my będziemy pomagać Wam. Policjanci też są pieszymi więc każdy z nas i naszych dzieci może paść ofiarą szaleńca przekraczającego prędkość w terenie zabudowanym.

Odpowiedz Cytuj
Ja 25-02-17 0:57

Polo piszesz bzdury, nasz POLICJA jest OK, a Ty sobie kup odblaski i tam gdzie mieszkasz zrób sobie kilka progów zwalniających przede wszystkim dla siebie.Jak widzę lubisz urządzać cyrk w Czempiniu.:-)

Odpowiedz Cytuj
Andrzej 26-02-17 18:56

O proszę już pierwszy, co mu sie wydaje, że w samochodzie jest bogiem własnie sie ujawnił. Ciekawe co powie jak ktos z jego rodziny zginie pod kołami jednego z takich oszołomów.

Odpowiedz Cytuj
Bolek 01-03-17 21:48

Kolejowa to faktycznie bardzo niebezpieczna ulica, w szczególności jak wpadają na nią rozpędzeni z kierunku Słonina, jeszcze jak był stop przed przejazdem to trochę hamowali a teraz to już autostrada do samej szkoły podstawowej. Pamiętam jak jeszcze pod koniec lat 90 jeden samochodziarz przed dworcem na Kolejowej potrącił i zabił starszego Pana. Potem kilka poważnych wypadków, w tym część szaleńców kończyła na słupach, a jeden to nawet doprowadził prawie do pożaru domu. Jakiś czas temu jechałem rowerem Kolejową i jakiś baran w furgonetce prawie mnie potracił podczas omijania, a zapierdzielał spokojnie 90. Ilu pieszych i rowerzystów jeszcze musi zginąć w Czempiniu, żeby czempińska policja się ocknęła? Samochodzik im kupili a jakie z tego będą wymierne efekty dla społeczeństwa, które im ten samochód zasponsorowało.

Odpowiedz Cytuj
Ja 01-03-17 23:27

Wybierz się Andrzeju do psychologa, coś z Tobą jest nie tak.Załatwiaj próg zwalniający i zajmij się robotą bo jak widzę masz za dużo wolnego czasu!

Odpowiedz Cytuj
Andrzej 02-03-17 23:16

"Ja" jeszcze wspomnisz moje słowa, ale wtedy będzie już za późno na walkę z szaleńcami w samochodach.

Odpowiedz Cytuj
Olaf 02-07-17 19:49

Samochód dostali i nic z tego nie wynika, tak jak sie opierdzielali tak nadal nic nie robią, tymczasem po Kolejowej napierdzielają ciężarówki tam i z powrotem średnia prędkość 80 km/h...

Odpowiedz Cytuj
Bojo 06-07-17 22:15

Rzeczywiści od jakiegoś czasu ostro napierdzielają ciężarówki, w sumie dziwne bo przecież droga do słonina zamknięta wiec muszą na terenach przemysłowych kolejowej mieć jakąś bazę, ale czy czempińska policja ma radar do pomiaru predkosci

Odpowiedz Cytuj
Pieszy 09-07-17 18:08

Droga do Słonina znak B1 ZAMKNIĘTA w obu kierunkach i co i nic samochody spychają pieszych prawie do rowu i to samochody na obcych nr.

Odpowiedz Cytuj
Bojler 13-07-17 22:44

Czy Burmistrz Konrad Malicki w końcu podejmie sprawę bezpieczeństwa pieszych w Czempiniu? To co wyprawiają samochodziarze na ulicach Czempinia to igranie z życiem, a Pan burmistrz sobie spokojnie siedzi i jeszcze myśli jak tu im umilić życie i budować kolejne parkingi w centrum miasta. Co do czempińskiej policji to już całkiem brak słów, czy oni cokolwiek robią poza siedzeniem za biurkami? Widział ktoś kiedyś patrol pieszy czempińskiej policji na ulicy? Widział ktoś kiedyś aby czempińska policja mierzyła prędkość samochodów? Pierdzą w stołki i obudzą się dopiero jak Płaszczak będzie im kazał chronić siedziby czempińskich zdrajców z PiSu, jak się zaczną masowe protesty.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem