Manifestacja

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Jojo 23-07-17 23:15

Czy w Czempiniu ktoś chce zorganizować pod biurem pislamu protest i są chętni ?

Odpowiedz Cytuj
Leo 24-07-17 21:41

Tak,na manifestację poparcia dla PiS i rządu.Dość rozkradania kraju,korupcji i wszelkiego zła .Lewactwo platformerskie pozamykać i wysłać do Francji ,niech manifestują i protestują z arabami.

Odpowiedz Cytuj
Jojo 25-07-17 11:45

Czy ty umiesz czytać i rozumiesz co przeczytałeś ? Jak nie to wracaj do szkoły !

Odpowiedz Cytuj
Leo 05-08-17 13:12

No właśnie wróciłem ze szkoły i jeszcze raz czytam twoje nawoływanie do " protestu pod biurem" i zgadzam się ,że czas na manifestację poparcia dla rządu PiS który zmienia nasz kraj na lepszy .Wszystko chyba jasne i oczywiste.Zrób sobie transparent i czekaj na mnie pod biurem.

Odpowiedz Cytuj
ZMS 05-08-17 16:24

Młodzież z partią jak za czasów nieboszczki partii a gdzie czyny społeczne portrety wodza itd.

Odpowiedz Cytuj
Polak 06-08-17 12:04

Leo ile Ci płacą za posty, a może chcesz się przypodobać pewnej działaczce PiS z czempińskiego biura? PiS to zdrajcy i szkodniki. Łamią Konstytucję, niszczą gospodarkę, kradną pieniądze ze spółek Skarbu Państwa, działają na rzecz Rosji, większość członków PiS to byli działacze PRLowscy i aparatczyki komunistyczne i wspólpracownicy SBecji, a większość wyborców PiS to ludzie, którzy nie chcieli upadku PRLu, a potem głosowali na SLD, a teraz przerzucili się na PiS bo to taki sam komunistyczno mentalny beton. Trybunał Stanu to za mało dla tych PiSowskich zdrajców to za mało.

Odpowiedz Cytuj
Leo 07-08-17 22:24

O.....jakie zainteresowanie protestem tzn poparciem.Nie wstyd Ci używać niku "Polak"?Posłuchaj co Twoi idole z Partii antyObywatelskiej sądzą o Polsce popijając w knajpie " U Sowy..." w Warszawie.Śmietanka z Partii Oszustów odchodzi w niebyt.Wstyd ,że to są dla ciebie autorytety.Podejrzewam,że jesteś młodym,gniewnym i nieprzyzwoitym.Nie ubliżam Ci,nie sztuka napisać obelgi i bluzgi.Jesteś człowiekiem niewychowanym,niewyrobionym,patriotyzm to dla ciebie termin nieznany,twoi przodkowie przewracają się w grobach.Zmądrzej.

Odpowiedz Cytuj
Maciej 08-08-17 22:55

Przede wszystkim skandaliczna jest ta witryna na Ogrodowej. Jestem oburzony, że nikt nie interweniuje w tej sprawie, propagandowe teksty, obleśne, nieraz i wulgarne żarty- i to od strony miejskiej ulicy. Państwo Radni, proszę choćby o poruszenie tej sprawy na forum.

Odpowiedz Cytuj
Polak 09-08-17 19:09

Leo, z POpaprancami mnie nie mieszaj to po pierwsze, a po drugie ja nie mówię obelg tylko prawdę i nie będzie mnie uczył patriotyzmu pospolity zdrajca Polski jak Ty bo skoro popierasz PiS czyli szkodników niszczących Polskę, to jesteś albo głupi albo opłaconym za ruble płatnym pachołkiem. Opamiętaj się póki czas bo czas rozliczenia wszystkich PiSowskich szkodników i ich popleczników zbliża się wielkimi krokami...

Odpowiedz Cytuj
Leo 10-08-17 22:22

No i straszy mnie "Polak" , to niesłychane.Twoje IP udostępni admin i możesz mieć kłopot,za groźby możesz trafić za kratki.Odszczekaj te obelgi bo pożałujesz.Jesteś zatwardziałym KODerastą który coś traci w wyniku rozkwitu kraju ?,Koniec złodziejstwa i niszczenia Polski,Ty chyba jesteś spadkobiercą komuchów wszelkiej maści .Skoro odżegnujesz się od platformersów to jesteś z ZSL (nie mylić PSL),oni również odpowiadają za zniszczenie Polski.Tyle na dzisiajTobie jest potrzebna" praca od podstaw",zrozumiesz co to patriotyzm.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem