Festyny na Górce i Os. RKS

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Róża 30-05-17 9:08

Mieliśmy 27.05.2017r.w Czempiniu dwa festyny z okazji Dnia Dziecka. Jeden na Os. RKS gdzie było kolorowo, z mnóstwem atrakcji dla naszych pociech, soczkami, lodami a nawet kwiatami dla mam i wszytko bez wyjątku za darmo i bez ograniczeń. Drugi festyn był na Górce, raczej szaro, wszystko płatne i to za takie kwoty, że ktoś kto ma dwoje lub więcej dzieci to miał okazję zbankrutować. I jeszcze coś, czego nie mogę zrozumieć - piwsko z okazji Dnia Dziecka żłopane przez dorosłych. To jak to jest - można za darmo, czy też nawet przy takiejnokazji trzeba łupić rodziców bo przecież dzieciom nie odmówią ? Soczki, lody, balony dla dzieci i kwiaty dla mam za darmo, czy piwsko za kasę, dla zarobku dorosłym ?

Odpowiedz Cytuj
Władeczek 30-05-17 15:36

Jak Olek był radnym i razem z Grzegorzem działali w radzie osiedla to kiełbaski dla dzieci była za darmo! Była wata cukrowa- za darmo i lody oraz chrupki również. A teraz dla dzieci kiełbaska za pieniądze? Żal tych obecnych działaczy. Aaaaaa..... pan owy radny pofatygował się pierwszy raz na imprezie na górce- ale sukces.

Odpowiedz Cytuj
OLO 30-05-17 17:03

Dla mnie nieporozumieniem jest wrzucanie trzech imprez w jeden dzień - albo nie ma nic, albo trzy atrakcje dla dzieci - festyn w Sp plus ten na Górce i RKS. Mam wrażenie, że nie wszystko się w tej gminie ustala...

Odpowiedz Cytuj
Bolo 30-05-17 17:29

Was chyba pogięło z tą krytyką festynu na górce. Kiełbaski płatne? Wata płatna? Napiszcie wprost że nie podoba wam się że młodzi wzięli stery w swoje ręce a stara władza osiedla poszła w kąt. Moje dzieci były mega zadowolone z festynu i to je trzeba zapytać o zdanie. A piwko jest dla dorosłych nie widzę nic w tym złego w każdym razie był to festyn rodzinny. Dla tych co sieją krytykę polecam gabinet psychiatryczny .Pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj
Polo 30-05-17 18:39

Autor 30-05-2017 16:03:26 Dla mnie nieporozumieniem jest wrzucanie trzech imprez w jeden dzień - albo nie ma nic, albo trzy atrakcje dla dzieci - festyn w Sp plus ten na Górce i RKS. Mam wrażenie, że nie wszystko się w tej gminie ustala...
Może Olo tego nie wiesz, ale wyobraź sobie że od jakiegoś czasu Dzień Dziecka przypada na 01 czerwca, a w przyszły weekend - tj. 3-4 czerwca będą Dni Czempinia. To niby kiedy według Ciebie te festyny miały się odbyć ? Może tak w okolicach Wszystkich Świętych? Jeśli chcesz się popisać swą głupotą to znajdź sobie inne miejsce.

Odpowiedz Cytuj
ALEKSANDER 30-05-17 21:33

Pragnę sprostować ,,kłamstwo'' dotyczące ,,PŁATNEJ''waty cukrowej na festynie Osiedla Nr 4.Wyjaśniam iż Olek i Grzegorz wydali około 550 wat cukrowych uczestnikom festynu na ,,GÓRCE'' gratis!!!

Odpowiedz Cytuj
Gosccc 31-05-17 21:48

Osiedla się podzieliły to i festyny były osobne. W szkole dzieciaki odrabiały ostatni raz i zorganizowano piknik rodzinny - wg mnie lepsze to niż lekcje w klasie. Na Górce i w ubiegłym roku i w obecnym wata cukrowa, lody, kiełbaska + bułka, ciasta, chrupki i inne przekąski oraz picie - były ZA DARMO. Kiedyś tego typu imprezy odbywały się dla wszystkich mieszkańców Czempinia w jednym miejscu i tak było najlepiej. Teraz jest inaczej. I jakoś nie było widać nigdzie informacji o tym, że na os. RKS ma coś być więc kto wie czy to nie było tylko dla dzieci z tamtego osiedla. No ale cóż, zorganizowali coś - źle. Jakby nic nie było zorganizowane - też źle. Człowiekowi nigdy nie dogodzisz.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec oś. 4 31-05-17 22:42

Od kiedy pamiętam imprezy na ,,GÓRCE" cieszyły się dużym powodzeniem tak i było w tym roku.Słodycze i kiełbaski dla dzieci były ZA DARMO!Nikt się dziecka nie pytał z jakiego jest osiedla czy z miejscowości.W tym roku było podobnie.Atrakcji i konkursów było mnóstwo za które dzieci otrzymywały nagrody.Jeżeli na osiedlu nr.6 było tak kolorowo i wspaniale to dlaczego mieszkańcy tego osiedla wraz z swoimi pociechami przybyli na nasz ,,SZARY FESTYN"?Ludzie dajcie spokój festyny są dla zabawy a nie do rywalizacji pomiędzy osiedlami!

Odpowiedz Cytuj
Fan Pipi 31-05-17 23:10

Róża pięknie ci w rudych włosach to na pewno twój kolor

Odpowiedz Cytuj
Pippi 01-06-17 1:13

Halo tu Pippi ale ja nie jestem różą. A kolor włosów Pippi mi też się podoba☺

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem