Droga a co za nią?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Benio 23-04-17 23:53

Czy ktoś był może na spacerze wielkanocnym ulicą Polną? Mówię Wam ciekawe to było, idzie się asfalcikiem i w pewnym momencie BĘC i urwisko, a co dalej to lepiej nie mówić, dobrze, że nie lało bo bez kaloszy nie przejdziesz. Jak takie coś może być w naszej okolicy? Co o tym sądzicie?

Odpowiedz Cytuj
Ewa 24-04-17 8:30

Delikatnie napisane. Dwa lata drogi nie równane, a przy budowie polnej rozryta dosłownie cała Prusa. Jeszcze w historii ostatnich 18 lat ta droga tak nie wyglądała jak od ubiegłego roku. No ale burmistrz usiadł na laurach bo zrobili polną, a reszta to nie istotne. Ogarnijcie się wreszcie w tym urzędzie, bo my też płacimy podatki .

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 27-04-17 16:37

To samo dotyczy się ul Mickiewicza . Dziesiątki tirów i ciężarówek dziennie przejeżdżało podczas budowy Polnej i Słowackiego. Droga była rozjechana jak nigdy w życiu, była bo wreszcie wyrównali. Taki prowizoryczny remont powinien być zrobiony zaraz po budowie a nie zostawienie mieszkańców w takiej sytuacji. Tu wychodzi teraz nie kompetencja naszego wodzą i maestra od dròg z zgk. A tak apropo to co ci panowie od dròg teraz robią w Zgk jak sprawy drogowe wróciły do gminy. Może to wyjaśni nasz radny bezradny któremu asfalt zrobiono i co ulice dalej się dzieje to już nie widzi. Pozdrawiam.

Odpowiedz Cytuj
Marek 27-04-17 21:16

Tam gdzie się kończy asfalt na polnej tam jest koniec Czempinia

Odpowiedz Cytuj
Ewa 28-04-17 10:37

Mało tego, że sprawy drogowe zabrali do UG to jeszcze jest ogłoszenie o naborze na pracownika co się przejętymi obowiązkami będzie zajmował. Dodam, że jak oddawali te zadania do ZGK to nikogo nie przenieśli, ani nie zwolnili. To ponawiam pytanie mioeszkańca: co teraz przewodniczący rady robi w GK- przecież był od dróg? A jeszcze jedno- urząd w Czempiniu chyba jest jedynym, gdzie za bardzo ludzie nie kwapią się ze składaniem ofert do pracy, tylko co chwila ktoś się zwalnia. Ciekawe dlaczego? Jak taka rotacja pracowników o potem w tym urzędzie żadnego fachowca tylko sami amatorzy

Odpowiedz Cytuj
Wujas 29-04-17 13:54

Akurat to do urzędu gminy w ciągu ostatnich 2 lat zatrudniono kilka osób za ich kompetencje, a nie wyłącznie po linii partyjnej, ale to tylko na niższe stanowiska, czyli tam gdzie faktycznie się pracuje. Niestety na stanowiska kierowników i naczelników w urzędzie i ZGK zatrudniano głównie byłych kandydatów na burmistrza w ostatnich wyborach... chyba wystartuje w kolejnych wyborach na burmistrza, a przed drugą turą przekaże poparcie komu trzeba, to moja wartość na rynku pracy również gwałtownie wzrośnie...

Odpowiedz Cytuj
Do Mieszkańca 07-05-17 23:14

Nie było dróg przez 30 lat, a może więcej.Teraz są 3 na "Górce" i źle.Może ruszysz głową i pomyślisz? Jak to czytam to mi się unosi. Nie jestem radnym, ani nie mieszkam na tym osiedlu. Zazdroszczę. Chciałem startować na radnego u siebie, odechciało mi się. Po co? Wszystkim w d..... źle.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem