Dkomunizacja

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 3

Czytelnik 14-12-17 20:48

Na Kościan net zmiana nazwy ul. 24 Stycznia w Czempiniu

Odpowiedz Cytuj
Scorpion 14-12-17 22:27

Na Czempin.witamy - tłumaczenie Burmistrza. Gdyby nie opieszałość radnych, przecież wiedzieli, że wojewoda się wtrąci.. Mogliby z powrotem nazwać tą ulicę Szeroka. Byłoby historycznie. A tak, który to już ksiądz w mieście...

Odpowiedz Cytuj
Stefan 15-12-17 0:54

Jeszcze nam ulic watykańskich agentów brakuje w Czempiniu. Popiełuszko nie miał nic wspólnego z Czempiniem i na pewno nie zasłużył na ulicę w naszym mieście. Niech sobie czczą go w kościele jak chcą, a od Polski watykańska zarazo wara! Oby Burmistrz stanął na wysokości i odwołał się od tej skandalicznej decyzji wojewody!

Odpowiedz Cytuj
Emeryt 15-12-17 8:46

Jeżeli nie chcemy referendum w sprawie zmiany nazwy ulicy 24 stycznia, to może dać nazwę osoby przez całe życie zawodowe związanej Czempiniem tj. od lat 60-tych do końca pracy zawodowej, a dbającej o zdrowie mieszkańców naszej gminy np. śp. dr Otto.

Odpowiedz Cytuj
Scorpion 15-12-17 14:06

Nie mam nic do ks.J.Popiełuszki, ale osobiście jestem wrogiem nazywania ulic nazwiskami, choćby najbardziej zasłużonych ludzi. Np. stoję w korku nad Maltą w Poznaniu i na CB słyszę: "a Baraniaka q...wa cała zawalona..." Poza tym, każdemu w życiorysie można znależć różne grzeszki.

Odpowiedz Cytuj
Olo 15-12-17 19:27

Mamy zasłużonego hartmistrza Floriana Marciniaka i to jemu należy się oddać pokłon i nadać ulice jego imieniem a nie Popiełuszki.MYŚLCIE TROCHĘ.

Odpowiedz Cytuj
24 stycznia dzień chwały 15-12-17 20:22

Niech Przewodniczący zwołuje nadzwyczajną sesję i radni niech zmienią nazwę ponownie na 24 stycznia, a Burmistrz uchwałę niech wykona. To jest dzień wyzwolenia z pod okupacji niemieckiej pod którą gineli Polacy, ale jak widać PiSory i ich poplecznicy wolą dbać o pamieć agentów watykanu a nie Polaków...

Odpowiedz Cytuj
DePiSyzacja 15-12-17 21:29

Jak upadnie ten groteskowy pisowski reżim, a jego poplecznicy zostaną postawieni przed trybunałem za niszczenie Polski, wtedy trzeba będzie przeprowadzić depisyzacje, która obejmie również oczyszczenie nazewnictwa ulic nadanych przez pisiorowych funkcjonariuszy.

Odpowiedz Cytuj
Wolak 16-12-17 0:39

Jaka dekomunizacja? Przecież PiS to są właśnie komuniści, robią wszystko na wzór stalinizmu, nawet historię próbują zakłamać i zmienić.

Odpowiedz Cytuj
AntyPiSotragowica 16-12-17 22:34

Hańba, hańba, hańba, po trzykroć hańba! Hofmanowi i reszcie tej pisowskiej targowicy już się całkiem pomieszało! Burmistrz i radni do roboty! Przewodniczący Grygier zwoływać sesję i przywracać starą nazwę 24 stycznia!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem