Budżet obywatelski 2018

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Maciej 20-02-18 22:47

Cześć - od dziś można głosować na budżet. Ankiety do pobrania i złożenia w urzedzie, bibliotece, centrum kultury, szkołach, przedszkolach i sali gimnastycznej. Można wysyłać na maila skany. Można dać znać (505-039-914) a ankieta sama podjedzie Ankiety dostępne równiez w cukierni p.Przygodzkiego. Mamy 3 zadania małe i 3 duże. Zachęcam do głosowania w małym na zakup instrumentów dętych dla orkiestry dętej w Czempiniu. Orkiestra powstała w marcu 2017- liczy około 20 osób, w wieku od 7 do 70 plus, z terenu całej gminy Czempiń. Nauka bezplatna- eleastyczne godziny prób-instrumenty darmowe. Zapisy w centrum kultury. W styczniu można było nas usłyszeć na koncertach światecznych w Czempiniu, Głuchowie, Starym Gołębinie. Mamy kolejnych chetnych, niestety nie mamy dla nich instrumentów. Dzięki zakupowi poszerzymy skład- będziemy grali na uroczystosciach gminnych i państwowych, kościelnych. Gramy już hymn- rotę- ćwiczymy repertuar filmowy i marsze. Pomóżcie się nam rozwijać, a będziemy promować miasto i gminę. Duze zadanie- Wiszące ogrody Czempinia- zakup i instalacja kwietników na nowooddanej ścieżce spacerowej wzdłuż Olszynki.W projekcie znajdują się wielokaskadowe donice z ukwieceniem i nawadnianiem montowane na latarniach oraz donice stojące. Cel- uczynić ścieżkę jeszcze bardziej atrakcyjną. Projekt wspiera Rada Osiedla nr 2- był konsultowany z mieszkańcami Czempinia. Po pierwsze- zagłosuj Po drugie- najlepiej na nas )

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 25-02-18 22:50

Konwencja budżetu obywatelskiego chyba się wyczerpała, te pomysły to zdania, które i tak gmina powinna zrealizować, a jakiś ciekawych pomysłów brak.

Odpowiedz Cytuj
Skorpion 26-02-18 14:11

Dokładnie: te zadania to powinna gmina sama realizować, a nie przemycać pod płaszczykiem budżetu obywatelskiego. Zadania ośmieszają ideę budżetu obywatelskiego i tyle. Byle tylko wykazać, że był i tyle. Poziom kompromitujący.

Odpowiedz Cytuj
Jonasz 02-03-18 15:18

"Ciekawych pomysłów brak" ? - każdy, mniej i bardziej wyszczekany mieszkaniec mógł zgłosić pomysł, a że nie zgłosił ciekawego, a nawet nieciekawego pomysłu to tylko świadczy o wyczerpaniu indywidualnym obywateli

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem