31 III - strajk w szkole

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 2

Bogna 03-04-17 0:16

Andrzeju ...czy aby wierzysz w to co piszesz "przewietrzenie" kadry ...przecież zatrudnienie znajdą ci którzy są "politycznie poprawni" itp... skąd wiesz, że strajk nie pomógł...opieka dla dzieci w szkołach była zapewniona, tak na prawdę nie mogłeś zostawić dzieci na cały dzień samych w domu...prawo na to nie pozwala więc zmianę zacznij od siebie, na początek chociaż spróbuj wysłuchać tych, którzy nie zgadzają się ze zmianami...Nauczyciele, tak jak każdy obywatel mają prawo do strajku! Jestem z tymi, którzy mają odwagę ...

Odpowiedz Cytuj
Obojętny 03-04-17 9:26

Do wszystkich Rodziców, którzy martwią się co zrobić z dziećmi w czasie strajku. Jesteście oburzeni, że tego jednego dnia dzieci pozostaną bez opieki w szkole - choć to nie prawda. A co zrobicie w czerwcu, gdy miłościwie nam panujący pan Burmistrz zarządził w szkole SP w Czempiniu remonty i dla dzieci już w czerwcu wakacje. Nie przeszkadza Wam że musicie znaleźć dodatkowy miesiąc na opiekę nad swoimi pociechami. W tym temacie jakoś nie widzę poddenerwowania u Rodziców i stawiania pytania dlaczego tak duże remonty robi się w czasie roku szkolnego. Dobrze, że nie mam już dzieci w wieku szkolnym.

Odpowiedz Cytuj
Mama 04-04-17 16:00

Do obojętny! Po co judzisz.... Dzieci do zakończenia roku opiekę w szkole będą miały... A niby kiedy ten remont ma być wykonany? Przerwa wakacyjna to najlepszy moment, to moje dziecko chodzi w soboty do szkoły i nie narzekam, kiedyś ten remont musiał być przeprowadzony...i cieszę się, że w nowym roku szkolnym będzie do ciepłej szkoły chodziło... A jak nie masz dzieci w wieku szkolnym to co się ekscytujesz tematem, za mało problemów masz, czy brak swojego życia???

Odpowiedz Cytuj
Belfer 05-04-17 21:16

Szkoda, że nas tak nie lubicie. Dobrze, że ja lubię swoją pracę i dzieciaki z którymi pracuję, bo Rodzice, to niestety inna bajka. Przecież nie stoimy po dwóch stronach barykady, a nienawiści tak wiele.

Odpowiedz Cytuj
Jurek 06-04-17 8:11

Andrzeju to że na uczelniach wyższych jest znaczna różnica wykształconych studentów nie jest winą szkoły lecz uczelni. To on nich zależy kogo przyjmują na uczelnie. W strajku który był zorganizowany były głowne postulaty. Proponuję zapoznać się z nimi. Nauczyciele też ludzie, też rodzice. Każdy chciałby mieć gwarancję zatrudnienia.

Odpowiedz Cytuj
Ksawery 06-04-17 10:55

Temat strajków to takie bicie piany. Tak rządzący tego nie słuchają. Zobaczcie na swoje podwórko: Jakie znaczne podwyżki ścieków zafundowali nam rządzący: rok 2013, 2014 ,2015: 5,97 zł brutto A co mamy od 2016? 2016- ścieki podwyżka do 6,18zł brutto woda też wyżej z 3,20 brutto na 3,46 zł brutto a od maja 2017-ścieki 7,53 zł brutto. Policzcie sobie: za 1m sześcienny wody i cieków zapłacimy 10,99 zł brutto. Rada uchwaliła dopłatę 1 zł do każdego metra sześciennego ścieków:ale to są nasze pieniądze, nasze podatki. W imię czego prowadzą taką szkodliwą politykę Tego nikt stara się nie zauważać teraz, dopiero jak rachunek dostaniecie to się zdziwicie.

Odpowiedz Cytuj
Szlag trafia 07-04-17 20:05

W kraju wszystko drożeje. Idę do sklepu i prawie co tydzień płacę drożej za każdy towar. Tego się nie mówi. Szukam w Polsce pozytywów i nie znajduję. Jak gminy mają utrzymać wszystko w stałych cenach skoro "dobra zmiana" uderza falą w każdą dziedzinę?

Odpowiedz Cytuj
Zyga 07-04-17 22:10

Akurat z podwyżką ścieków w Czempiniu "dobra zmiana"nie ma nic wspólnego.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://czempin.istrefa.com

istrefa gmina Czempiń | istrefa powiat kościański | istrefa wielkopolskie | istrefa Polska

Czempiń - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat kościański, województwo wielkopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 64-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem